Відеокурс козацького бойового мистецтва "Спас"
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Популяризація та збереження культурної спадщини та культурних цінностей України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Протягом 10 місяців 2022 року виготовити не менше 90 відеоуроків для різних вікових груп молоді з козацького бойового мистецтва «Спас» і поступово розмістити їх на Ютубі, що дозволить залучити до вивчення і популяризувати українську воїнську культуру серед не менше 400 тисяч учнів шкіл Рівненської області та України.
Актуальність програми
В сучасних умовах надзвичайно важливим є поширення власної інформації на різноманітних інформаційних каналах. Одним з найпопулярніших майданчиків у молоді є Ютуб. При цьому, молодь дивиться відео, яке мало, або зовсім не пов’язане з історією та культурою України. Особливо катастрофічна ситуація з матеріалами, що стосуються воїнської культури нашого народу. Молодь краще знає іноземну воїнську культуру, ніж власну. Більше того, молоді люди мають суттєво більше знань про воїнські традиції східних країн, ніж власні, які нічим не гірші. Така ситуація склалася в першу чергу через відсутність або дуже малу кількість інформації про українські національні методи воїнсько-фізичного виховання. А навіть, якщо хтось і знає про існування українських бойових мистецтв, то у них відсутня можливість цьому навчатися. Просто через відсутність достатньої кількості тренерів з національних видів воїнсько-фізичних систем виховання. Більше того: на Ютубі майже відсутні якісні матеріали з даного питання. Крім того, на відсутність доступу до можливості вивчати українські національні види бойових мистецтв, зараз накладаються карантинні обмеження. І спрогнозувати, скільки часу триватимуть подібні обмеження, ніхто не може. Проблема, на вирішення якої спрямовано проект є: відсутність, або недостатня кількість у відкритому доступі, зокрема на Ютубі, навчальних матеріалів які дозволять молоді самостійно, або під керівництвом вчителів, вивчати українські національні види бойових мистецтв.
Очікувані результати
Короткострокові
1. Буде підготовлено не менше 90 сценаріїв, знято змонтовано не менше 90 відеоуроків відеоуроків навчального курсу з українського рукопашу «Спас» для різних вікових груп дітей та молоді. Тривалість кожного – не менше 15 хвилин. 2. 90 відеоуроків поступово будуть розміщені на каналі у Ютубі з частотою 1-2 ролики на тиждень і оптимізовані у пошуковій видачі. 3. Буде поширено не менше 20 інформаційних повідомлень на Фейсбуці та Інстаграмі про проєкт та його результати.
Показати повний опис
Довгострокові
- Очікується, що не менше 1000 молодих людей зацікавляться і почнуть самостійно вивчати національні бойові мистецтва. Очікується, що не менше 20 осіб з числа молоді зацікавляться можливістю проходження очного навчання на інструкторів козацького бойового мистецтва «Спас» і в результаті стануть викладати його у своїх населених пунктах. - Очікується, що приклад проекту спонукає не менше 5 тренерів національних бойових мистецтв створити власні аналогічні канали та викладати на них тематичні відео.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
1. Буде знято і змонтовано не менше 90 відеоуроків навчального курсу з українського рукопашу «Спас» для різних вікових груп дітей та молоді. Тривалість кожного – не менше 15 хвилин. 2. 90 відеоуроків поступово будуть розміщені на каналі у Ютубі з частотою 1-2 ролики на тиждень і оптимізовані у пошуковій видачі. 3. Очікується, що загальна кількість переглядів курсу до кінця 2022 року складе не менше 400 тисяч, з них 80% - чоловіки і 20% - жінки.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Очікується, що рівень зацікавлення національними бойовими мистецтвами зросте і збільшиться кількість пошукових запитів у Ютубі та гуглі українською мовою. Очікується, що викладання відеокурсу з українського бойового мистецтва Спас викличе хвилю обговорень у соціальних мережах, що приверне більшу увагу до української воїнської культури та сприятиме її популяризації.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Відеокурс з козацького бойового мистецтва «Спас»
Всього учасників (з них жінок)
60 (10) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
1 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Потенційно цільовою аудиторією проєкту є 4,2 млн. учнів шкіл України та 14 тис. вчителів фізичної культури та Захисту України.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Підготувати ресурси для зйомок відеокурсу
Опис заходів для здійснення етапу
1. Підготувати сценарій для відеокурсу. 2. Орендувати приміщення для відеозйомок. 3. Обрати оператора та спеціаліста з відомонтажу.
Строк реалізації етапу
01 лютого 2022 — 28 лютого 2022
Відповідальний виконавець
Пражмовський Віктор, керівник проекту
Етапи реалізації
Реалізація проекту.
Завдання
ВІдзняти, змонтувати і поширити відеокурс.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Здійснити відео зйомку і монтаж не менше 90 відеоуроків з українського рукопашу «Спас», тривалістю не менше 15 хвилин кожен. 2. Розмістити і оптимізувати відео уроки на Ютубі. 3. Здійснити рекламу відеокурсу та каналу на Ютубі та інших соціальних мережах з використанням методів маркетингу у соціальних мережах та платної реклами.
Строк реалізації етапу
01 березня 2022 — 31 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Пражмовський Віктор, керівник проєкту
Етапи реалізації
Заключний етап
Завдання
Підготовка і здача звітності
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка та подача звітності за результатами проєкту.
Строк реалізації етапу
01 листопада 2022 — 30 листопада 2022
Відповідальний виконавець
Пражмовський Віктор, керівник проекту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості про проєкт та хід його реалізації відбуватиметься з використанням наявних ресурсів у соціальних мережах на сторінках

Facebook:

 1. Семен Монах https://www.facebook.com/grozamonah/ - 4000 підписників. На цьому профілі інформуватиметься громадськість про хід реалізації проєкту та викладатимуться ролики.
 2. Спас Рівне https://www.facebook.com/SpasRivne - 2000 підписників. На цьому каналі викладатиметься відеокурс, з нього також відбуватиметься платна реклама.
 3. Національно-патріотичне виховання https://www.facebook.com/groups/patriotspas/about - 12000 підписників. У цій групі інформуватиметься громадськість про хід реалізації проєкту та викладатимуться ролики. Періодичність - один раз на тиждень.
 4. Уміти вчити: спільнота освітян https://www.facebook.com/groups/ict.in.ua/about - 161000 підписників. У цій групі інформуватиметься громадськість про хід реалізації проєкту та викладатимуться ролики. періодичність - один раз на два тижні.

Instagram:

 1. @semenmonah - 3000 підписників. На цьому каналі викладатиметься проморолики відеокурсу, з нього також відбуватиметься платна реклама. Періодичність - один-два рази на тиждень.

Youtube

 1. Семен Монах https://www.youtube.com/channel/UCgLc1wsjeftzrSWdtI0Z_Xg - 900 підписників. На цьому каналі викладатиметься відеокурс, з нього також відбуватиметься платна реклама. Періодичність викладання матеріалів на каналі - 1-2 рази на тиждень.


Крім того, планується використання платної реклами на фейсбук та ютуб і відеосюжети на місцевих рівненських телеканалі ITV та суспільному радіо. Загальне охоплення - більше 500 тисяч осіб. Планується ефіри на початку реалізації проєкту та в кінці.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Після закінчення фінансування буде здійснюватися просування відеороликів у соціальних мережах для збільшення охоплення аудиторії та популяризації української воїнської культури. Також планується вивчення можливості використання відзнятих матеріалів для викладання на платформі Тік Ток для розширення кількості україномовного контенту. Крім того, за результатами реалізації проєкту та отриманих відгуків планується продовжити пошук фінансування для зйомок наступних відео курсів з козацького бойового мистецтва «Спас». Джерела фінансування - від коштів органів місцевого самоврядування до міжнародних донорів та спонсорів.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux