Всеукраїнський військово-патріотичний вишкіл імені Героя України-КІБОРГА Святослава Горбенка
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
31 жовтня 2021 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2022 - 30 серпня 2022
Номер проєкту
20211029-1358
Бюджет
485182 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
5. Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Військово - патріотичне виховання молоді, що ґрунтується на героїзації подвигів сучасних борців за незалежність України. Формування позитивного іміджу України. Опис героїчних подій під час відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та Криму.
Актуальність програми
Всеукраїнський військово-патріотичний вишкіл імені Героя України -КІБОРГА Святослава Горбенка реалізовується силами Громадської організації “ДМИТРІСЬКА ПАЛАНКА” при залученні ветеранів АТО/ООС, учасників бойових дій, членів організації, учнівської молоді віком від 12 до 17 років, представників влади, волонтерів.. Військово-патріотичне виховання – це систематична цілеспрямована педагогічна діяльність по формуванню у учнів високої патріотичної свідомості, почуттів вірності своїй Батьківщині, цілеспрямованість до виконання свого громадського обов'язку, яка будується на таких принципах: - відкритості ; - виховання через соціальну значущу діяльність виховного процесу ; -інтеграції зусиль всіх учасників. Програма орієнтована на всі навчально-вікові групи учнів, колектив педагогів і батьків. Патріотичне та духовне виховання підростаючого покоління забезпечить цілісність народу України, його національне відродження, об'єднання різних етносів і регіонів країни, соціально-економічний і демократичний розвиток України, розбудову та вдосконалення суверенної правової держави, соціально-політичну стабільність у державі та гідне представлення нашої країни у світі.
Очікувані результати
Короткострокові
Підвищення престижу військової служби ,як виду державної служби, а звідси - культивування ставлення до солдата, як до державного службовця, має охоплювати всіх учасників навчально-виховного процесу , сприяти формуванню у дітей та утвердженню у педагогів і батьків національних та загальнолюдських цінностей, особистісних якостей, що притаманні громадянину України.
Показати повний опис
Довгострокові
Сприяння набуттю дітьми та учнівською молоддю патріотичного досвіду на основі готовності до участі в військовій службі, уміння визначати форми та способи надання невідкладної домедичної допомоги потребуючим , спілкування з однолітками щодо набутого досвіду допризивної підготовки , формування спроможності дотримуватись законів та вміння захищати себе ,оточуючих та країну шляхом залучення до лав Збройних Сил України та тероборони,а також до військових навчальних закладів.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Очікується, що 100 % цільової групи візьмуть участь у «Всеукраїнському військово-патріотичному вишколі імені Героя України – КІБОРГА Святослава Горбенка» -75 учасників - орієнтовно (45 хлопців і 15 дівчат) за проектом в тому числі 15 –дорослих для супровода .Учасники представлятимуть 15-ть регіонів України,в тому числі: Донецька ,Луганська області та Крим , підвищиться рівень національного патріотизму.За нашими прогнозами з ЗМІ, соц. мереж про зазначений захід дізнаються 1500 молодих людей .
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Результатом проєкту буде :сприяння набуттю дітьми та учнівською молоддю патріотичного досвіду на основі готовності до участі в військовій службі, уміння визначати форми та способи надання невідкладної домедичної допомоги потребуючим , спілкування з однолітками щодо набутого досвіду допризивної підготовки , формування спроможності дотримуватись законів та вміння захищати себе ,оточуючих та країну шляхом залучення до лав Збройних Сил України , тероборони,а також військових навчальних закладів.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
"Всеукраїнський військово-патріотичний вишкіл імені Героя України – КІБОРГА Святослава Горбенка"
Всього учасників (з них жінок)
75 (20) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
8 (1) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Учнівська Молодь віком від 12 до 17 років.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Організаційно - підготовчий етап
Завдання
1.Проведення переговорів з контрагентами щодо оренди приміщення, транспорту 2.Вирішення соціально-побутових потреб учасників. 3.Пвдготовка бази "Сухолуччя" до вишколу
Опис заходів для здійснення етапу
1.Розміщення статей в ЗМІ на відповідну тематику. 2.Укласти та видати брошуру «Всеукраїнський військово-патріотичний вишкіл імені Героя України-КІБОРГА Святослава Горбенка». 3.Відбір учасників проєкту в групу волонтерів та безпосередніх учасників 4.Проведення переговорів з контрагентами щодо оренди приміщення, території,транспорту 5..Вирішення соціально-побутових потреб учасників. 6.Замовити та надрукувати тематичні футболки з прінтом.
Строк реалізації етапу
01 травня 2022 — 30 червня 2022
Відповідальний виконавець
Руденко О.Ю. - керівник проекту
Етапи реалізації
Проведення заходу
Завдання
Вишкіл проводитиметься на березі Київського водосховища на території заповідної зони в Сухолуччі на базі відпочинку,якою опікується Громадська організація "Об'єднані 90-тим батальйоном". Акція передбачає формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді.
Опис заходів для здійснення етапу
В рамках вишколу заплановано проведення: 1. 5 лекцій- ознайомленням з різними зразками військової зброї та правилами поводженням з нею. 2. 5 лекцій про першу тактичну домедичну допомогу , проведення рятувальних робіт. 3. 1 лекція з історії оборони Донецького летовища та села - Піски. 4. 1 лекція з історії військово-морського флоту УНР 1918 року,а також - Святкування 03.07.2022 - Державного свята: "День військово- морського флоту України". 5. Сплав на каяках по Киїському водосховищу від Сухолуччя до Страхолісся. 6. Екскурсія до Національного парку Межигір’я . 7. Відвідання етнографічного музею в селі Нові Петрівці: «Хутір пана Савки» 8. Ознайомлення з місцевим колоритом.
Строк реалізації етапу
01 липня 2022 — 05 липня 2022
Відповідальний виконавець
Руденко О.Ю. - керівник проекту
Етапи реалізації
Підготовка звітної документації
Завдання
Підведення підсумків Презентація фото і відео матеріалів про реалізацію проєкту.
Опис заходів для здійснення етапу
Звіт за отримане фінансування.Підготовка звітних документів за отримане бюджетне фінансування
Строк реалізації етапу
06 липня 2022 — 30 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Руденко О.Ю. - керівник проекту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Для інформування громадськості будуть залучені провідні київські та всеукраїнські засоби масової інформації, радіо Амія FM ,інформаційний бюлетень ГО "ДМИТРІВСЬКА ПАЛАНКА",газета ОТГ Петрівська громада, інформаційний бюлетень ГО "РОЗУМ",а також буде задіяна мережа Internet і соціальні мережі: «Facebook», «TikTok»,"Instagramm" та офіційний сайт Організації, де буде розміщено інформацію про підготовку, набір учасників та безпосередню реалізацію проекту.

Також, будуть розповсюджені інформаційні та роздаткові матеріали-брошури для учасників та зацікавлених осіб.

Кожен з учасників по закінченню вишкола отримає відповідні дипломи про набуття практичих навичок щодо надання домедичної допомоги й отримає домашнє завдання та по дві футболки з прінтом вишколу,як нагорода для беніфіціарів,що будуть ними задіяні в процесі виконання домашнього завдання та для відеозвіту.

Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux