Всеукраїнський молодіжний історико-етнографічний фестиваль «Богуслав 2022»
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Популяризація та збереження культурної спадщини та культурних цінностей України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Популяризація та збереження культурної спадщини та культурних цінностей України на прикладі вивчення, збереження і популяризації фольклору, народних історико-культурних традицій, звичаїв і обрядів, підвищення ролі автентичного фольклору в молодіжному середовищі, а також розширення напрямків роботи і сфер впливу на залучення молоді у важливий процес відродження національної культури і збереження культурної спадщини, регіональних особливостей традиційного народного виконавства у молодіжних фольклорних гуртах і популяризації історичних, культурно-мистецьких надбань, відродження і розвитку народного мистецтва та народних художніх промислів.
Актуальність програми
«Богу слава!» – сказав, згідно легенди, Ярослав Мудрий, відбивши набіг кочівників на південні кордони Київської Русі і наказав побудувати на лівому березі річки Рось місто-фортецю (1032 р.). Так виник Буславль, а згодом Богуслав. Історична Богуславська земля оспівана в багатьох творах Тараса Шевченка, Нечуя-Левицького, Шолом Алейхема, Марко Вовчок та інших класиків. Це історичне місто, збудоване за наказом Ярослава Мудрого, надихало знаних художників, таких як Аліпій Галик та Іван Сошенко, майстрів декоративно-прикладного мистецтва, і тепер надихає молодь на творчість. Щире захоплення цим краєм і нині висловлюють поети, художники, журналісти, туристи. Зважаючи на пласт культурної спадщини, на історичному підґрунті Богуславщини потрібно сконцентрувати увагу підростаючого покоління на етнічній історії, етнонаціональних процесах, традиційно-побутовій культурі різних національностей, що проживають в Україні, народних знаннях побуту і національного народного мистецтва.
Очікувані результати
Короткострокові
Всеукраїнський молодіжний історико-етнографічний фестиваль «Богуслав 2021 сприятиме вивченню та осмисленню історичних надбань Богуславщини і всієї України, зверне увагу молоді на історичне, духовне і культурне минуле України, сприятиме розвитку і популяризації у молодіжному середовищі музейного руху, народного мистецтва та народних художніх промислів.
Показати повний опис
Довгострокові
Довгостроковими наслідками проекту є збереження культурної спадщини та культурних цінностей України в частині відродження, збереження та популяризації народного мистецтва та народних художніх промислів і, зокрема гончарства і ткацтва, як частини національної культури. Результати проекту планується використовуватися після завершення його реалізації у поточній роботі громадської організації з молоддю.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Очікується, що у фестивалі візьме участь близько 12 000 відвідувачів. Кількість безпосередніх учасників становитиме 68 осіб, серед яких 54 особи – творча молодь з переважної більшості регіонів України та 14 осіб організатори (режисери, артисти, культурологи, художники, майстри декоративно-ужиткового мистецтва).
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Фестиваль сприяє формуванню патріотичної громадянської позиції в дусі зміцнення національної єдності та консолідації українського суспільства, популяризує культурну спадщину та культурні цінності України, утверджує духовні, моральні, національні та історичні цінності, спонукає молодь до самовдосконалення, творчого розвитку особистості. Фестиваль зверне увагу молоді на наше історичне, духовне і культурне минуле України, сприятиме розвитку і популяризації у молодіжному середовищі музейного руху.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Назва проекту «Всеукраїнський молодіжний історико-етнографічний фестиваль «Богуслав 2022»
Всього учасників (з них жінок)
68 (45) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
діти, молодь, різновікове населення
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Здійснити відбір учасників, написати і затвердити сценарій.
Опис заходів для здійснення етапу
Відбір учасників фестивалю. Написання сценарного плану, сценарію, музично-хореографічних постановок, написання фонограм, затвердження сценарію. Проведення репетицій. Виготовлення друкованої продукції, організація транспорту, проживання і харчування учасників, укладання договорів. Монтаж сценічного комплексу, звукотехнічного, світлотехнічного, мультимедійного обладнання.
Строк реалізації етапу
03 березня 2022 — 05 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Козицький С.М. Заслужений діяч мистецтв України, генеральний директор, автор і керівник фестивалю, Медведченко М.І. режисер, Козицький В. - виконавчий директор
Етапи реалізації
Основний етап
Завдання
Провести на високому рівні «Всеукраїнський молодіжний історико-етнографічний фестиваль «Богуслав 2022»
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення «Всеукраїнський молодіжний історико-етнографічний фестиваль «Богуслав 2022» спрямованого на популяризацію та збереження культурної спадщини та культурних цінностей України.
Строк реалізації етапу
07 вересня 2022 — 09 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Козицький С.М. Заслужений діяч мистецтв України, генеральний директор
Етапи реалізації
Заключний етап
Завдання
Звітування
Опис заходів для здійснення етапу
Підведення підсумків виконання проекту. Написання підсумкового та фінансового звітів. Звітність перед Мінмолодьспорт, Казначейством.
Строк реалізації етапу
10 вересня 2022 — 15 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Козицький С. М. – Заслужений діяч мистецтв України, генеральний директор
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Про хід та результати виконання проекту програми громадськість буде поінформована в афішах та засобах масової інформації, а також у Всесвітній системі Інтернет, у соціальних мережах Youtube, Facebook, Instagram. Громадськість буде інформована до початку, під час проведення і після проведення заходів через засоби масової інформації: рaдіо FM 97,7,  студія-продакшин «Богуслав онлайн», інтернет, в тому числі через сайти Богуславської РДА і міськради, відділу культури, відділу освіти, сайти учбових закладів, афіші, інформацією в газеті «Культура Богуславщини».


Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux