Всеукраїнська теренова гра "Яструб-2022"
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
09 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2022 - 31 травня 2022
Номер проєкту
20211109-1957
Бюджет
103750 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
5. Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Метою проекту є збільшити чисельність молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Актуальність програми
В умовах постійної ескалації агресії збоку Російської Федерації щодо нашої країни одним з першочергових завдань у сфері національно-патріотичного виховання є збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Для цього в рамках Всеукраїнської теренової гри «Яструб-2022» буде проведений початковий вишкіл з керування безпілотниками, зокрема, отримання навиків керування даними літальними апаратами, головними методами аеророзвідки, виживання в лісі в умовах, близьких до партизанських, орієнтування на місцевості, користування засобами зв’язку, засвоєння основ дисципліни і субординації, військової стратегії і тактики, а також досвід управління людьми в екстремальних ситуаціях. Ці завдання є особливо актуальними та спричинили значний запит суспільства на подібні заходи у зв’язку із ситуацією на сході України та, зважаючи на існуючий недостатній рівень військової підготовки молоді, Всеукраїнська теренова гра, спрямована на ознайомлення молоді з початковими навичками керування безпілотними літальними апаратами, основними методами аеророзвідки та досвідом використання безпілотників у захисті України від зовнішньої агресії «Яструб-2022» надасть змогу ефективно вирішити поставлене завдання в цікавій для молоді формі із максимальною спрямованістю на набуття практичних навичок.
Очікувані результати
Короткострокові
- 50 учасників Всеукраїнської теренової гри «Яструб-2022» набудуть навичок керування безпілотниками, аеророзвідки, орієнтування на місцевості, виживання, роботи в команді, пересування в лісі, основи тактики; - 50 учасників Всеукраїнської теренової гри «Яструб-2022» за допомогою практичних занять, будуть заохочені до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Показати повний опис
Довгострокові
- Члени інститутів громадянського суспільства познайомляться між собою, згуртуються та зав’яжуть подальшу співпрацю; - Збільшиться чисельність молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Безпосередніми учасниками проекту стануть 50 представників молодіжних організацій з більшості областей України. Загальне охоплення становитиме близько 10 000 осіб.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Набуття навичок керування даними літальними апаратами, головними методами аеророзвідки, виживання в лісі в умовах, близьких до партизанських, орієнтування на місцевості, користування засобами зв’язку, засвоєння основ дисципліни і субординації, військової стратегії і тактики, а також досвід управління людьми в екстремальних ситуаціях. Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Всеукраїнська теренова гра "Яструб-2022"
Всього учасників (з них жінок)
50 (20) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
молодь; представники громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на розвиток національно-патріотичного виховання, збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Підготуватися до проведення Всеукраїнської теренової гри "Яструб-2022"
Опис заходів для здійснення етапу
Формування остаточного плану Всеукраїнської теренової гри «Яструб-2022», залучення учасників, підготовка матеріалів.
Строк реалізації етапу
01 травня 2022 — 19 травня 2022
Відповідальний виконавець
Войтко Олександр, координатор ГС «СВВР»
Етапи реалізації
Навчальний етап
Завдання
Провести Всеукраїнську теренову гру "Яструб-2022"
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення Всеукраїнської теренової гри «Яструб-2022», початковий вишкіл з керування безпілотниками, зокрема, отримання навиків керування даними літальними апаратами, головними методами аеророзвідки, виживання в лісі в умовах, близьких до партизанських, орієнтування на місцевості, користування засобами зв’язку, засвоєння основ дисципліни і субординації, військової стратегії і тактики, а також досвід управління людьми в екстремальних ситуаціях.
Строк реалізації етапу
20 травня 2022 — 22 травня 2022
Відповідальний виконавець
Войтко Олександр, координатор ГС "СВВР"
Етапи реалізації
Підсумковий етап
Завдання
Підведення підсумків реалізації проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Упорядкування напрацьованого матеріалу та його оформлення. Публікація матеріалів про проведену роботу. Звітування про проведення заходу.
Строк реалізації етапу
23 травня 2022 — 31 травня 2022
Відповідальний виконавець
Войтко Олександр, координатор ГС "СВВР"
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

- Всеукраїнські, місцеві ЗМІ, інформаційні платформи (Цензор.нет, LB.ua);

- Інформаційні ресурси Всеукраїнської громадської спілки «Спілка ветеранів війни з Росією» у соціальних мережах (Facebook, Telegram);

- Інформаційні ресурси партнерських організацій;

- Новинні платформи та ресурсні центри.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
безпосередні учасники заходу зможуть передавати набутий досвід, знання та практичні навички своїм одноліткам у майбутньому; знання та навички, отримані учасниками проекту можуть бути використані під час виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України; знання та досвід, отриманий організаторами під реалізації проекту будуть використані в подальшому під час організації та реалізації проектів і заходів, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux