Семінар-практикум «Нові ІТ-рішення для працевлаштування вразливих категорій молоді»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
09 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
02 травня 2022 - 30 листопада 2022
Номер проєкту
20211109-1937
Бюджет
819920 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.5. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя; а також адаптації і соціалізації молоді в українському суспільному просторі, поширення толерантності і солідарності, запобігання стереотипам, протидії мові ненависті та дискримінації за будь-якими ознаками, забезпечення рівних умов для різних груп молоді, передусім до молоді з інвалідністю
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Організувати та провести Всеукраїнський дводенний практичний семінар-тренінг у форматі інтенсивної сесії за участі молоді, громадських активісті та ІТ-спеціалістів, для створення сервісів сприяння вирішенню проблем зайнятості вразливих категорій молоді.
Актуальність програми
Низький рівень поінформованості суспільства та, насамперед молоді з числа вразливих категорій, про свої права та можливості для розвитку власного потенціалу і самореалізації у своїй територіальній громаді, області, в Україні загалом, недостатнє врахування інклюзивності та необхідність забезпечення рівних прав, а також доступу до послуг і можливостей для різних категорій молоді у процесі формування молодіжної політики.
Очікувані результати
Короткострокові
реалізація проекту дасть можливість позитивно та ефективно вплинути на процес залучення молоді з числа вразливих категорій та привернути увагу суспільства до проблем інтеграції молоді з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, Автономної республіки Крим та міста Севастополь.
Показати повний опис
Довгострокові
в результаті реалізації проекту буде підвищено професійність, значимість та результативність спільної роботи ІТ-спеціалістів та громадських організацій і активістів, які займаються вирішенням проблем адаптації молоді в українському суспільному просторі. Напрацьовані прототипи ідей і проектів будуть презентовані для подальшої реалізації і втілення в життя для використання, як вразливими категоріями молоді, так і громадськими організаціями, які переймаються їх проблемами.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
проектом буде охоплено 12700 молодих осіб (4500 з яких молодь, яка належить до вразливих категорій, зокрема молодь з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, Автономної республіки Крим та міста Севастополь безпосередню участь у заході візьме 250 осіб (з них не менше 80 осіб, які представлятимуть організації, що займаються розвитком громадянських компетенцій серед молоді. Буде проведено щонайменше 20 інформаційних заходів по громадах та навчальних закладах України.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
проведення по всій Україні інформаційних заходів допоможе молоді із числа вразливих категорій вирішити проблему зайнятості відповідно до сучасних вимог ринку праці. В гендерному аспекті проект спрямований як на чоловіків так і на жінок. В проекті візьме участь: жінки – 48%, чоловіки – 52%. Одним з важливих аспектів, на якому буде сконцентрована увага, є заборона відмови в прийнятті на роботу та запобігання стереотипам, протидії ненависті та дискримінації за будь-якими ознаками.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Всеукраїнський 2-денний практичний семінар-тренінг: Нові ІТ-рішення для працевлаштування вразливих категорій молоді
Всього учасників (з них жінок)
300 (150) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
20 (10) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
50 (25) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
проектом буде охоплено 12700 молодих осіб (4500 з яких молодь, яка належить до вразливих категорій, зокрема молодь з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, Автономної республіки Крим та міста Севастополь безпосередню участь у заході візьме 250 осіб (з них не менше 80 осіб, які представлятимуть організації, що займаються розвитком громадянських компетенцій серед молоді, її свідомого вибору життєвого шляху, стимулюванням молоді до відкриття власної справи, вивчення STEM, STEAM дисциплін.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Проведення інформаційної кампанії
Завдання
Проведення широкої інформаційної компанії про проект
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення широкої інформаційної компанії про проект, зокрема у 25 громадах та навчальних закладах України. Підготовка та розповсюдження необхідних рекламно- інформаційних матеріалів.
Строк реалізації етапу
02 травня 2022 — 30 травня 2022
Відповідальний виконавець
Юлія Новицька, керівник проекту
Етапи реалізації
Організаційно-підготовчий
Завдання
Формування програми і відбір учасників безпосередньо на захід
Опис заходів для здійснення етапу
Конкурсний відбір учасників. Підготовка роздаткових матеріалів. Формування програми
Строк реалізації етапу
30 травня 2022 — 01 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Юлія Новицька, керівник проекту
Етапи реалізації
Організація Всеукраїнського 2-денного практичного семінару-тренінгу: Нові ІТ-рішення для працевлаштування вразливих категорій молоді
Завдання
Провести Всеукраїнський 2-денний практичний семінар-тренінг
Опис заходів для здійснення етапу
приїзд учасників, ознайомлення із роботою, формування команд, активна робота в командах, вироблення продуктів, нагородження, презентація результатів, анкетування
Строк реалізації етапу
29 жовтня 2022 — 30 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Юлія Новицька, керівник проекту
Етапи реалізації
Підбиття підсумків
Завдання
Аналіз результатів проекту
Опис заходів для здійснення етапу
Організація зустрічі представників з областей для презентації результатів та підсумків проекту. Здача звітності
Строк реалізації етапу
31 жовтня 2022 — 30 листопада 2022
Відповідальний виконавець
Ольга Мельник, бухгалтер організації
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

ми маємо чітко вироблену схему інформування громадськості, яка включає наступні складові: засоби масової інформації (Інтернет-видання, друковані ЗМІ, радіо та телебачення) + власні підготовлені та поширені інформаційні матеріали (менеджер зв’язків з громадськістю) + інформування зі сторони партнерських організацій + молодіжні інформаційні видання (широке охоплення цільової аудиторії) + поліграфічна продукція.

До засобів інформування громадськості відносимо й поліграфічну продукцію, а саме листівка та буклет, які будуть надруковані за проектом. Також плануємо долучити такі всеукраїнські ЗМІ, як журнал та газету “Країна”, газету “День”, радіо “Громадське радіо”, газету "РІА, сайт " "20 хвилин" інших.

Громадськість буде поінформована про проект, хід його реалізації, напрацювання та результати завдяки добре організованій інформаційній кампанії та долученню до висвітлення проекту засобів масової інформації (Інтернет-видання, друковані ЗМІ, радіо та телебачення). Завдяки початковій пресконференції, до якої буде запрошено журналістів із різних видань, про старт проекту та можливості участі у ньому будуть з’являтись авторські матеріали у ЗМІ усіх вищезазначених видів. До інформаційного висвітлення проекту буде долучено й партнерські організації, які поширюватимуть інформацію про проект, його здобутки, можливості й результати, на своїх інтернет-сайтах, а також поширюватимуть інформацію серед своїх партнерських ЗМІ. 

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
1. Продовжити організацію роботу громадської соціальної партнерської мережі організацій та структур, які здійснюють реалізацію політики зайнятості молоді, ІТ-компаній та інших підприємств для організації наступних семінарів з метою напрацювання нових ІТ-рішень для вирішення проблем працевлаштування вразливих категорій молоді.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux